معرفی تکنولوژی USB TYPE-C

معرفی تکنولوژی USB TYPE-C
ایام کاری شیرازمارکتینگ

ایام کاری شیرازمارکتینگ

لوازم آرایشی تان را بدون میکروب کنید!

لوازم آرایشی تان را بدون میکروب کنید!

  • در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۹
  • در دسته‌بندی بانوان

همه ما از اهمیت برس های آرایشی آگاه هستیم و به همین دلیل است که مابین لوازم آرایشی های خانم ها، یک یا چند برس دیده می شود. اما شما باید بدانید که چیزی که اهمیت دارد تعداد برس های آرایشی نیست، بلکه اهمیت آن ها به تمیز بودن و نظافت آن ها است. برس های آرایشی شما باید به صورت منظم شسته بشوند و تمیز باشند. بر طبق گفته ی بعضی از متخصصین بهتر است که هر هفته برس های آرایشی تان را بشویئد. به همین دلیل است که ما این مقاله را برای شما آماده کرده ایم که با استفاده یکی از دو روشی که در ادامه گفته شده است، برس های آرایشی تان را تمیز کنید و آن ها را از میکروب ها و کثیفی ها پاک کنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

روش های شستن و تمیز کردن برس های آرایشی:

روش اول تمیز کردن برس ها:

برای استفاده از این روش، ابتدا شما باید شوینده را روی برس هایتان اسپری کرده و چند دقیقه صبر کنید تا موهای برس با مایع شوینده خیس بخورد. سپس یک پارچه ی تمیز را برداشته و برس را به صورت رفت روی آن بکشید تا کاملا تمیز شده و آثار لوازم آرایشی از روی آن پاک شود. این کار را دو باره از اول تکرار کنید تا برس تان به صورت کامل تمیز و پاکیزه شود. در مرحله ی آخر می توانید یک پارچه ی کتانی را برداشته و برس را روی آن بکشید تا آب آن گرفته شده و خشک شود.

 

روش دوم برای تمیز کردن برس ها:

برای این که با این روش برس هایتان را تمیز کنید، آب گرم را با کمی از شامپوی بچه مخلوط کنید و سر برس تان را در آن قرار دهید و سپس کمی آن را حرکت بدهید. حواستان باشد که حداقل برس باید برای 30 الی 40 ثانیه در آب کف باشد تا کاملا خیس شود.

سپس برس را با آب سرد شستشو دهید تا کف ها و آلودگی های آن به طور کامل پاک شود. حالا با استفاده از دستتان موهای برس را به حالت اولش در بیاورید و تا جایی که می توانید موهای برس را مرتب کنید. برای خشک کردن برس، می توانید آن را روی یک دستمال تمیز قرار دهید. همچنین بهتر است که در زیر دستمال یک جسم گرد قرار دهید که سر برس ها به سمت پایین شیب داشته باشد و زودتر خشک شود همچنین اگر به طور عمودی برس را خشک کنید ممکن است آب درون موها جمع شده و باعث پوسیدگی آنها شود.

برس هایتان را برای چند ساعت به همان شکل که به سمت پایین باشد بگذارید تا کاملا خشک شوند. فراموش نکنید که اگر سر برس ها به سمت پایین باشند، بعد از این که خشک شدند حالت بهتری خواهند داشت.

نکات مهم در رابطه با رنگ مو
۱۵ آبان

در این مقاله می خواهیم نکات مهم در رابطه با رنگ مو را بطور خلاصه وار برای شما توضیح دهیم.

حقایق عجیب آرایشی
۰۲ خرداد

حقایق عجیب آرایشی که خانمها باید بدانند!

ثابت نگه داشتن آرایش در هوای گرم
۲۸ اردیبهشت

چگونه در هوای گرم آرایش صورتمان را ثابت نگه داریم؟

جدیدترین‌ها
معرفی تکنولوژی USB TYPE-C
معرفی تکنولوژی USB TYPE-C
رایانش ابری و ذخیره آنلاین اطلاعات
رایانش ابری و ذخیره آنلاین اطلاعات
شروع به کار در سال 1400
  • در تاریخ ۱ فروردین ۱۴۰۰
  • در دسته‌بندی اخبار
شروع به کار در سال 1400
گارانتی و زمان تحویل گوشی موبایل
  • در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۹
  • در دسته‌بندی اخبار
گارانتی و زمان تحویل گوشی موبایل