شماره پیامک:

۰۹۱۷۳۱۷۲۱۵۸

خیر. ثبت نام در سایت کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای برای اعضاء ندارد.
بله‌. اعضاء می‌توانند خدمات مورد نظر خود را که در مجموعه ارائه نمی‌شود را پیشنهاد دهند تا در صورت امکان آن خدمات راه‌اندازی شوند.
فرآیند بدین صورت است که یک خدمت توسط مجموعه به اعضاء اطلاع رسانی می‌شود و ایشان می‌توانند توسط تماس با مجموعه در مورد آن خدمت تحقیق کرده و در صورت تمایل اقدام به خرید کرده و مبلغ مربوطه را به صورت آنلاین و توسط کارت‌های عضو شتاب پرداخت نمایند.
برخی از خدمات قابل لغو خرید هستند و برخی دیگر که اصولا سرمایه‌گذاری مبتنی بر خرید جمعی هستند جهت حفظ حقوق سایر اعضاء غیرقابل لغو در خرید می‌باشند.
خیر، هر خدماتی که توسط مجموعه ارائه می‌شود برروی سایت قرار گرفته و ممکن است توسط سامانه پیامکی مجموعه و ارسال به آدرس ایمیل شما توسط صندوق پستی اختصاصی مجموعه به اعضاء اطلاع رسانی شود. لیکن مجموعه در خصوص خدماتی که توسط افراد منتشر می‌شود و برروی سایت بارگزاری نشده باشد، مسؤولیتی ندارد.
به منظور بازیابی رمز عبور حساب کاربری خود به قسمت ورود رفته و گزینه رمز عبور خود را فرموش کرده‌ام را انتخاب کنید. با وارد کردن آدرس ایمیل و یا شماره همراه، رمز عبور شما ارسال خواهد شد.
امکان خرید حضوری توسط اعضاء امکان پذیر می‌باشد. اما از آنجایی که خرید بایستی در حساب کاربری اعضاء ثبت شود نیاز است قبل از مراجعه هماهنگی لازم صورت گیرد.
کاربران میتوانند جهت پرداخت از طریق فیش واریزی مبلغ هر سرویس را به شماره کارت 6104337794575991 بانک ملت به نام حمیدرضا حشمتی واریز کرده و مشخصات فیش واریزی را در حساب کاربری خود وارد کنند.

هنوز عضو شیراز مارکتینگ نشدید!