سؤالات متداول پرسیده شده

شخصی که ابتدا به عنوان بازاریاب ثبت نام میکند میتواند با انتخاب بازاریاب مادر در فرم ثبت ثبت نام در قسمت بازاریاب از مزایای اعضاء نیز بهره مند شود. اما شخصی که ابتدا به عنوان اعضاء ثبت نام میکند، بعد از آن اجازه ثبت نام در قسمت بازاریاب را نخواهد داشت و در صورتی که بخواهد به عنوان بازاریاب ثبت نام کند بایستی درخواستی به مدیر سایت ارسال نماید تا در صورت امکان این قابلیت برای او فعال شود.
بله. هر شخص میتواند پس از تکمیل نمودن فرم مربوطه و ارائه مدارک مورد نیاز به عنوان بازاریاب ثبت نام کند. اما در صورتی که نتواند در یک زمان مشخص فعالیت مناسبی داشته باشد توسط سیستم از لیست بازاریابان مجموعه حذف شده و تنها میتواند از مزایای اعضاء بهره مند شود.
خیر. ثبت نام در سایت کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای اعضاء یا بازاریابان ندارد.
بازاریابان مجموعه در ابتدای فعالیت خود هیچگونه درامد ثابتی نخواهند داشت و درامد آنها بستگی به میزان خرید اعضایی دارد که توسط ایشان ثبت نام شده باشند.
بله. جهت حفظ ارزش شغلی بازاریابان و همچنین مدیریت بر ارائه خدمات برتر به اعضاء ،سیستم برای ثبت نام بازاریابان محدودیت قائل میباشد.
بله.اعضاء میتوانند خدمات مورد نظر خود را که در مجموعه ارائه نمیشود را پیشنهاد دهند تا در صورت امکان آن خدمات راه اندازی شوند.
ممکن است از طرف مجموعه خواسته شود تا در زمان خاصی در محل کار حاضر شوند.ولی در حالت کلی میتوانند بصورت غیر حضوری فعالیت نمایند.
فرایند بدین صورت است که یک خدمت توسط مجموعه به اعضاء اطلاع رسانی میشود و ایشان میتوانند توسط تماس با بازاریاب خود در مورد آن خدمت تحقیق کرده و در صورت تمایل اقدام به خرید کرده و مبلغ مربوطه را بصورت آنلاین و توسط کارت های عضو شتاب پرداخت نمایند.
برخی از خدمات قابل لغو خرید هستند و برخی دیگر که اصولا سرمایه گذاری مبتنی بر خرید جمعی هستند جهت حفظ حقوق سایر اعضاء غیر قابل لغو در خرید میباشند.
خیر. هر خدماتی که توسط مجموعه ارائه میشود بر روی سایت قرار گرفته و ممکن است توسط سامانه پیامکی مجموعه و ارسال به آدرس ایمیل شما توسط صندوق پستی اختصاصی مجموعه به اعضاء اطلاع رسانی شود. لیکن مجموعه در خصوص خدماتی که توسط افراد منتشر میشود و بر روی سایت بارگزاری نشده باشد،مسولیتی ندارد.
به منظور بازیابی رمز عبور حساب کاربری خود به قسمت ورود رفته و گزینه رمز عبور خود را فراموش کرده ام را انتخاب کنید. با وارد کردن ادرس ایمیل و یا شماره همراه، رمز عبور شما ارسال خواهد شد.
امکان خرید حضوری توسط اعضاء امکان پذیر میباشد. اما از آنجایی که خرید بایستی در حساب کاربری اعضاء ثبت شود نیاز است قبل از مراجعه با بازاریاب مربوطه هماهنگ کرده و در زمان از قبل تعیین شده اقدام نمایند.
بازاریابان مجموعه ضمن معرفی بجا و به موقع خدمات ارائه شده توسط مجموعه به اعضای ثبت نام شده توسط ایشان،موظف هستند با آگاهی کامل نسبت به مسائل مجموعه آماده ارائه مشاوره به اعضاء باشند.