شماره پیامک:

۰۹۱۷۳۱۷۲۱۵۸

about us

شیراز مارکتینگ یک وب سایت در زمینه ی فروش آنلاین انواع خدمات میباشد که فعالیت خود را از سال1397 در شهر شیراز آغاز نموده است.

این وب سایت با به کارگیری روش های نوین تبلیغات آنلاین در زمینه ی خرید،روشی را به وجود آورده تا از طرفی برای صاحبان مشاغل خدماتی پرسود باشد و از طرفی مشتریان و خریداران یک خرید با صرفه ی اقتصادی را تجربه کنند.

در واقع شیراز مارکتینگ پل ارتباطی میان صاحبان مشاغل فنی خدماتی و مشتریان میباشد.

محدوده ی خدمات قابل فروش در شیراز مارکتینگ شامل کلیه ی خدمات قابل ارائه توسط صاحبان مشاغل فنی خدماتی نظیر خدمات کامپیوتر و لپ تاپ ، خدمات گوشی تلفن همراه ، خدمات سرویس و تعمیر خودرو ، خدمات خشکشویی ، پیرایش آقایان ، تاسیسات ساختمان ، آموزشی ( زبان های خارجی ، موسیقی و ...) و ... میباشد.

شیراز مارکتینگ در تلاش است تا با عقد قرارداد رسمی و قانونی با کلیه ی صاحبان مشاغل فنی خدماتی با تجربه و البته خوش نام شهر شیراز خریدی مطمئن ، ارزشمند و با صرفه را برای مشتریان به ارمغان آورد.

فرایند کاری شیرازمارکتینگ بدین صورت است که مجموعه پس از بررسی صلاحیت های لازم مراکز و صاحبان مشاغل فنی خدماتی اقدام به عقد قرارداد با این مراکز جهت ثبت و فروش خدمات ایشان مینماید.

کلیه ی خدمات با ذکر مشخصات بر روی سایت شیرازمارکتینگ بارگذاری میشوند.

اشخاص حقیقی میتوانند با ثبت مشخصات خود در شیرازمارکتینگ ثبت نام کرده و اقدام به خرید خدمات معرفی شده کنند.

شیرازمارکتینگ در انتخاب مراکز فنی خدماتی به دقت عمل کرده و فضایی کاملا امن و مطمئن را برای خرید مشتریان خود فراهم مینماید.

مشتریان شیرازمارکتینگ میتوانند با خیال آسوده و با صرف کمترین زمان و هزینه خدمات مورد نیاز خود را بصورت آنلاین خریداری نمایند.

با تشکر از حسن اعتماد شما. ...

صاحب امتیاز

حمیدرضا حشمتی

مشاهده خدمات ما

هنوز عضو شیراز مارکتینگ نشدید!